Enervate´s world

Tyto stránky přestěhovány na enervate.blog.cz :o))))

Vaše názory a připomínky

Autorovi

Co mi pisate.... :)

Novinky - co přibylo :)

Kalendář

Dcera Smrtijedů - BY ME :)

7.kapirola: Nevillův zásah - diskuze

Přihlásit se: email   heslo
Registrace | odeslat anonymně - jméno:
Váš email:

:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love

Opište prosím kontrolní kód "3845":
Jennyss
Tak to bylo super, minule jsem stihla přečíst jen pět kapitol, takže dneska jedu dál, protože bych si to rozhodně nenechala ujít. Píšeš mooc hezky, má to nápad. Jo jinak ten obrázek byl super!=) Fakt se povedl.
Hermiona123456
Ja proti S.S. taky nic nemam... jinak Micky vzkaz vyřídím, sem ráda, že se obrázek líbí:))))smiley
galadriel.m
Jé, to se ti fakt moc povedlo, jen bych chtěla vidět sevíka ve skotské sukni. A koeneečně se aspoň pár lidí začalo chovat k fran normálně. a dost měě překvapil nevill
tabby
hih konecne se nasel nekdo rozumny az na tu pitomou kacu co na ni jenom prska jed smileyJinak uzas kapca i kdyz ja postavu S.S mam rada tak ta karikatura je vyborna rekni kamosce ze ma styl smiley
Micky
No myslím,že s tím doplnůjcím obrázkem to bude suprový ;-) ..no snad se aspon někdo zasměje ...no doufám,že jak přijedu bude tu ne mě čekat další kapča už se nemůžu dočkat =o)

 
Jakékoli připomínky či nápady na vylepšení pisejte pls. do diskuze. Pokud máte zájem o uveřejnění povídky - napište mi e-mail na Enervate@seznam.cz Postavy v povídkách budou od J.K.Rowling a nebo vymyšlené. Za povídky nedostávám a ani nebudu dostávat peníze. Obrázky, informace apod. pochází z oficiálních stránek, blogů ... a jsou veřejně dostupné. Nepoužívejte uveřejněné povídky na jiných stránkách bez svolení jejího autora. V případě dotazu o autorizaci mě prosím kontaktujte(hermiona123456@seznam.cz). Děkuji! Při neoprávněném použití se dopouštíte krádeže autorského díla, což je proti dobrým mravům a zároveň protizákonné!