Enervate´s world

Tyto stránky přestěhovány na enervate.blog.cz :o))))

Vaše názory a připomínky

Autorovi

Co mi pisate.... :)

Novinky - co přibylo :)

Kalendář

Mé nedokončené

SPOJENECTVÍ >> navazuje na Dceru Smrtijedů

spoje
Věnování: bude časem. xD
Motto: "Každý jednou musí spojit své síly s nepřítelem. Ale kdo jím vlastně je? Vždyť ty nejbolestivější rány umí uštědřit jen jeden - přítel."©
Shrnutí: Voldemort nabírá síly a Zlo je každým dnem hmatatelnější. V Bradavicích začíná nový školní rok a Fran se opět setkává s přáteli, avšak nebezpečí je blíže, než si všichni myslí. Bude Francis jediná, kdo bude něco skrývat? Proč Hermionu tolik znervózní jedna hloupá knížka? Co naši přátelé odhalí? Bude rozpoutána bitva o moc? Frany je rozhodnutá nedat minulosti šanci, ale vzpomínek se nelze zbavit, nebo ano?
Doba: šestý ročník Harryho a spol.
Postavy: Francis Jugsonová, Anduel Cainová, Harry, Hermiona, Ron, Draco... Voldík a Smrtky (mně se to líbí xD, že Jenn?)
Upozornění: navazuje na povídku Dcera Smrtijedů!
Seznam kapitol: 1, 2 1/2, 2 2/2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ...

POZASTAVENÉ

DORAZÍŠ K CÍLI?

Art k DC
Věnování: jen a pouze mému zlatí Jenny, o které celá tato povídka je. :o) Ať se líbí, je to tvoje. ;o)
Postavy: Jennyss Lina McBridellová, Poberti, Lily Evansová, atd...
Motto: "I sebemenší ztráta a zaváhání může bolet ... Proto se pořádně rozhlédni komu ubližuješ, aby tě to nebolelo až moc a nezhatilo to tak tvou cestu k cíli." ©
Doba: Pobertů
Děj: Jennyss se po několika letech vrací do Anglie a nastupuje do sedmého ročníku v Bradavicích. Díky předchozímu studiu ovláda magii, kterou nemálo lidí překvapí. Pak je tu její bratr. Dlouhou dobu se neviděli a vzájemná pouta potřebují osvěžit. A co láska? Jenny, na povrch neústupná a veselá, je ve skutečnosti uzavřená a stydlivá ... Před kým svou masku odhodí?
Dokončeno: mírně pozastaveno :D
Počet kapitol: kolem 15. - 20.kapitol
Seznam: prolog, 1, 2, ... 3

POUTA VÁŠNĚ


PV
Věnování: Fawi, díky níž tohle vzniklo. A jelikož je to na přání, je to jen a jen pro ni. xD
Shrnutí: Ona přišla do Bradavic jako nová profesorka, on jí zazlíval, že mu sebrala místo. Pak se to všechno zvrtlo a oni byli chyceni... v poutech vášně. Sled událostí však svede jejich životy směrem, kde se cesty rozdělí. Je šance vše vrátit zpět?
Postavy: AUTP - Fawilien Jacobsová, Severus Snape, Smrtijedi, DM, HP...
Motto: Láska je jediná vášeň neuznávající minulost ani budoucnost. (Honoré de Balzac)
Počet kapitol: ???
Dokončeno: NE
Upozornění: Het+15!
Seznam kapitol: 1, 2, 3, 4, 5 ...

 
Jakékoli připomínky či nápady na vylepšení pisejte pls. do diskuze. Pokud máte zájem o uveřejnění povídky - napište mi e-mail na Enervate@seznam.cz Postavy v povídkách budou od J.K.Rowling a nebo vymyšlené. Za povídky nedostávám a ani nebudu dostávat peníze. Obrázky, informace apod. pochází z oficiálních stránek, blogů ... a jsou veřejně dostupné. Nepoužívejte uveřejněné povídky na jiných stránkách bez svolení jejího autora. V případě dotazu o autorizaci mě prosím kontaktujte(hermiona123456@seznam.cz). Děkuji! Při neoprávněném použití se dopouštíte krádeže autorského díla, což je proti dobrým mravům a zároveň protizákonné!