Enervate´s world

Tyto stránky přestěhovány na enervate.blog.cz :o))))

Vaše názory a připomínky

Autorovi

Co mi pisate.... :)

Novinky - co přibylo :)

Kalendář

Společné dokončené

Necháme to osudu

art

Shrnutí : James má poslední šanci, aby Evansová svolila a šla s ním na rande, či něco víc. Sirius se rozhodne, že mu s balením vysněné lásky pomůže. Ale ajta krajta, stane se nemilá věc, jaká? Čtěte...:o)))
Postavy: Poberti, Severus Snape, Lucius Malfoy ...
Dokončená: ANO
Počet kapitol: 13
Seznam : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13
Upozornění: povídka s Jennýskem !!!

POVÍDKY NA PŘÁNÍ

c

Info: Původně povídky na přání na téma Co by bylo, kdyby...? Psaly jsme je s Nari ve škole, bohužel jsme dokončily jen jednu. Další přání nebyla z důvodu nedostatku času vyplněna, za což se omlouváme. =(

 
Jakékoli připomínky či nápady na vylepšení pisejte pls. do diskuze. Pokud máte zájem o uveřejnění povídky - napište mi e-mail na Enervate@seznam.cz Postavy v povídkách budou od J.K.Rowling a nebo vymyšlené. Za povídky nedostávám a ani nebudu dostávat peníze. Obrázky, informace apod. pochází z oficiálních stránek, blogů ... a jsou veřejně dostupné. Nepoužívejte uveřejněné povídky na jiných stránkách bez svolení jejího autora. V případě dotazu o autorizaci mě prosím kontaktujte(hermiona123456@seznam.cz). Děkuji! Při neoprávněném použití se dopouštíte krádeže autorského díla, což je proti dobrým mravům a zároveň protizákonné!