Enervate´s world

Tyto stránky přestěhovány na enervate.blog.cz :o))))

Vaše názory a připomínky

Autorovi

Co mi pisate.... :)

Novinky - co přibylo :)

Kalendář

Co by bylo kdyby.... ?

Celou dokončenou povídku naleznete ZDE!

Tohle bude rubrika s povídkama na přání :).

Vy do komentářů doplníte konec věty dle své libosti a pokud to bude jen trošku možné ; ) , napíšem vám my - Enervate nebo Nari - povídku. Nebude to klasické drabbles - na nás to je moc krátký :D.

Čekáme na vaše přání :)

Vaši totální blázni Enervate a Nari !

Jako první si o povídku na přání napsala Tabby. Zadání znělo : Co by bylo, kdyby si mě konečně všimnul?

Já s Nari jsem se do toho s vervou pustily ..... a ještě jsme neskončily :0) Je to jednorázovka, ale bude na více částí...kolik se ještě uvidí :0) Jinač... píšem to ve škole, každá vždycky kousek - předáváme si štafetu :0)

Doufáme, že se Tabb bude líbit, nezbývá tedy než jí popřát krásné čtení.... Užij si to Tabb. :0)

 Tak Tabby, přepsala jsem další část, doufám, že se ti bude líbit :0)
Posledni komentare
03.01.2008 21:08:47: Tahle povídka už je celá, ale je uveřejněna na mém blogu - enervate.blog.cz , na kterém už sem delší...
03.01.2008 20:02:10: Nádherný!!! A nechcete přidat další kapitolku?smiley${1}
11.11.2007 10:57:41: nádherný
 
Jakékoli připomínky či nápady na vylepšení pisejte pls. do diskuze. Pokud máte zájem o uveřejnění povídky - napište mi e-mail na Enervate@seznam.cz Postavy v povídkách budou od J.K.Rowling a nebo vymyšlené. Za povídky nedostávám a ani nebudu dostávat peníze. Obrázky, informace apod. pochází z oficiálních stránek, blogů ... a jsou veřejně dostupné. Nepoužívejte uveřejněné povídky na jiných stránkách bez svolení jejího autora. V případě dotazu o autorizaci mě prosím kontaktujte(hermiona123456@seznam.cz). Děkuji! Při neoprávněném použití se dopouštíte krádeže autorského díla, což je proti dobrým mravům a zároveň protizákonné!