Enervate´s world

Tyto stránky přestěhovány na enervate.blog.cz :o))))

Vaše názory a připomínky

Autorovi

Co mi pisate.... :)

Novinky - co přibylo :)

Kalendář

Společné nedokončené

.:ORIGINÁLNÍ:.

Na příběhy v této kategorii se vztahují autorská práva! Jakákoli podobnost příběhů a postav v nich uvedených s realitou či jiným dílem je čistě náhodná a ne účelná.

GAME'S ON


Anotace: Kam až může zajít jedna sázka? To se Nina nechtěně dozvěděla, když se stala její nevinnou obětí.
Po roce stráveném v zahraničí se vrací domů čelit potupě z minulosti. A pomsta přece chutná sladce. Jen cena může být vyšší, než sama předpokládala. Nina si musí dát pozor, aby nakonec neztratila samu sebe.
Stakes are high. Let's play. Game is on.
Motto: Pomsta není všechno... Ale skoro všechno.
Počet kapitol: ve hvězdách. Zaleťe si k Orionu nebo se zeptejte Siriuse. :D
Seznam: prolog, 1, 2, 3, 4, ...
Bonusy: trailer,
Upozornění: povídku píši s Andy! Střídáme se po větách/odstavcích - prostě tak, jak nám to píše. :D
Story © Andy & Enny 2012


.:HARRY POTTER FAN FICTION:.

HRA S ČASEM

h

Shrnutí : Dá se zvrátit minulost? Tři dívky, které se po několika letech trápení znovu setkají, se rozhodnout přijmout toto břemeno... Bude jim dovoleno vrátit se zpět v čase. Využijí toho a dokáží zabránit neštěstí? Povede se jim to? Jaké nástrahy je čekají? Vydrží přátelství opravdu všechno?
Postavy : Francis Jugsonová, Maha Sarah Sendersová, Polgara a ostatní...
Dokončeno : NE
Seznam : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 ...
Upozornění : povídku píši s Bloudem = Tabby !!! Původně s námi spolupracovala Polgara.

KARAOKE SHOW

karaoke
Postavy: všichni, kdo studovali a byli v Bradavicích za doby Pobertů
Shrnutí: Brumbál dostane šílený nápad - uspořádat v Bradavicích maškarní karaoke show! Můžete tak být svědky pěveckého a zároveň i hereckého vystoupení všech nám dobře známých postav!
Upozornění: Píšeme společně s Andýskem po odstavcích!
Seznam: 1 1/2, 1 2/2, ... 2


POZASTAVENÉ

AD AUGUSTA PER ANGUSTA!

AAPA
Obsah: Chvíle štěstí pokazí jediné slovo, jediný pohled, jediný čin. Jak se s tím člověk vypořádá? Člověk, který věřil v dobro, v lásku... a ta ho zklamala. Změna přichází, není návratu. Nový život je přeci tak lákavý a přitom zatracovaný. Touha však překoná zábrany. A za pomoci nových přátel ti začne svítat na lepší zítřky... budou stát zato? Dokážeš se vyrovnat s tím, co ti osud předhodil? Zvládneš ty, kteří ti nedůvěřují, přesvědčit o tom, že mezi ně opravdu patříš? A dokážeš o tom přesvědčit samu sebe? Co si vybereš... Stát po boku nejvěrnějších? Nebo návrat k tomu nudnému životu předtím?
Postavy: Hermiona Grangerová, Ron Weasley, Harry Potter, Blaise Zabini, Draco Malfoy, Temný pán, Severu Snape, Albus Brumbál .. . a další.
Motto: Láska je zrádná a realita vždy jiná než sny. Jen někteří však dokáží odhadnout, co se stane, pokud se ze sna probudí! ©
Upozornění: Píši s Melinkou. Kapitoly sepisujeme společně buď na ajsku nebo na srazíku. U jistých kapitol upozornění dopíšeme. =P Albus Brumbál i Severus Snape jsou naživu!
Dokončeno: NE - Mel už není aktivní, tudíž pokud se kapitola objeví, hecla jsem sama sebe. :D
Seznam: prolog, 1, 2 1/2, 2 2/2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, ... 10

DVA SVĚTY

Dva světy
Shrnutí: Ad a Lory jsou nejlepší kamarádky. V Bradavicích chodily do stejné koleje a nyní spolu bydlí. Ale není vše takové, jak má být. Tyto dvě dívky se zařekly, že s kouzly skončily. Voldemorta a jeho poskoků mají až nad hlavu a nechtějí se tím zatěžovat. Hůlky používají jen v nezbytných situacích ... A ty v mudlovském světě nenastávají. Co se však změní? Donutí je něco nebo někdo k návratu? Vždyť nikdo nikdy neví...
Postavy: Adelaine Brixová, Lorelai Morganová a další
Doba: rok po ukončení studia Pobertů
Počet kapitol: kratší kapitolovka (10 - 15. kapitol)
Dokončeno: NE - POZASTAVENO
Seznam: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9,
Upozornění: povídku píši s Maki!!! Která se od osmé kapitoly odpojila. =(

KDO Z KOHO

ART KK
Postavy : AUTP - Jennyss Marcy Donellová, Ellise Joan Anellies Crown, trio, Draco Malfoy, Brumbál, Voldy, Severus Snape ....
Shrnutí : Co vznikne z toho, když se dvě osoby, které jsou schopny zabít se i pohledem, dostanou do jedné budovy a budou spolu muset nejen rok žít, ale i chránit stejný cíl? Navíc, Voldy zase prudí ....
Děj : Dvě různé agentury, léta soupeřící .... Dvě tajné agentky, léta spolu bojující a nesnášející se navzájem přijíždějí do Bradavic!!! Vydrží to hrad vůbec? :o) Čtěte a dozvíte se.
Rok : šestý ročník tria
Počet kapitol : uvidíme :o))
Seznam: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7,
Upozornění : tuto povídku píši společně s Tabby! POZASTAVENO! NUTNO PŘEPSAT. :D

LA CHANCE POUR L´AMOUR

Art Chance
Postavy: Audrey Hamiltonová (AUTP) , Regulus Black, Voldemort a další Smrtky, jako např. Lucius, Bella atd.
Stručný obsah: Někdy je lepší, zůstat v nevědomosti. Ani netušit, že existuje ještě jiný svět, než je ten váš. Svět plný krutosti a beznaděje. Hlavní hrdinové tohoto příběhu se můžou jen ptát, proč zrovna v tuto chvíli protknul osud jejich cesty. A také, na jak dlouho.
Žánr: Deprese, temnota
Upozornění: Tuto povídku píšeme společně s Jenny, střídáme se po kapitolách
Slogan: "I přes nástrahy osudu lze najít to nejcennější... lásku. Pak už je jen na vás, jak se s osudem poperete, abyste si ji udrželi." ©
Dokončeno: NE
Seznam kapitol: prolog, 1, 2, 3, 4, ...

OSTŘÍŽ ČASU

oč

Shrnutí: Nora měla vcelku šťastné dětství, jejím příchodem do Bradavic a nástupem do sedmého ročníku se však něco změní ... Co? Komu je trnem v oku a proč? Kdo chce ublížit jí a udělá proto vše? Po jednom tragickém okamžiku získá Nora zvláštní moc ... Bude ji ale moci ovládat? Nebo moc ovládne ji? Co všechno bude muset obětovat a vyplatí se to vůbec?
Postavy: AUTP - N.S.Stevensová, Voldemort, Poberti, HP, HG, RW, DM ... a další.
Doba: uvidíte, ale nejspíš všechny :o)
Upozornění: tuhle povídku píši společně s ANDY!!
Dokončeno: NE
Počet kapitol: chtěly jsme to přepsat...

TAJEMSTVÍ POUŠTĚ

Art Tajemství pouště
Děj : Celý příběh se začně odehrávat, když se Kaitlin, jedna ze sester Lewisových, setká na dovolené s jakýmsi tajemným kouzelníkem.. Jejich cesty se pak opět propojí, když Kaitlin a její sestra Enny dostanou za úkol najít jakousi bájnou věc, která se údajně ztratila již před několika staletími. Najdou to, co tak usilovně hledají? A kdo další se do této mise zapojí? Co všechno budou muset překonat? A zvládnou to vůbec?
Postavy: Enny a Kaitlin Lewisovy a .... nechte se překvapit :o)
Doba: ještě před nástupem Harryho do školy
Délka: uvidí se :o)
Dokončeno: NE
Seznam: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, ...
Upozornění: tuto povídku píši s KAITLIN!!!VÝPLODY CHORÝCH MOZKŮ ZOUFALÝCH MATURANTŮ ANEB MATURITNÍ OTÁZKA ČÍSLO 29

- okrajové žánry literatury-


crst

Postavy: Ti, které znáte ze světových bestsellerů jménem Harry Potter, Pán Prstenů a Twilight sága. Vlastně... plus Santa Claus. =D
Děj: Co podniknou naši hlavní hrdinové, když se dozví, že pomatený jedinec jménem Voldemort, který se vydával za zcela duševně zdravého, unesl Santu? Vezmou to do vlastních rukou nebo vše nechají osudu?
Upozornění: je to PARODIE! Píšu s Nari v nudných hodinách ve škole. =D
Seznam: 1, 2, ... 3

 
Jakékoli připomínky či nápady na vylepšení pisejte pls. do diskuze. Pokud máte zájem o uveřejnění povídky - napište mi e-mail na Enervate@seznam.cz Postavy v povídkách budou od J.K.Rowling a nebo vymyšlené. Za povídky nedostávám a ani nebudu dostávat peníze. Obrázky, informace apod. pochází z oficiálních stránek, blogů ... a jsou veřejně dostupné. Nepoužívejte uveřejněné povídky na jiných stránkách bez svolení jejího autora. V případě dotazu o autorizaci mě prosím kontaktujte(hermiona123456@seznam.cz). Děkuji! Při neoprávněném použití se dopouštíte krádeže autorského díla, což je proti dobrým mravům a zároveň protizákonné!