Enervate´s world

Tyto stránky přestěhovány na enervate.blog.cz :o))))

Vaše názory a připomínky

Autorovi

Co mi pisate.... :)

Novinky - co přibylo :)

Kalendář

Citáty, verše :)))

Tak, tyhle citátky a verše sbírala moje mamka a všechny si je poctivě zapisovala nebo lepila. To co držím v ruce se dá nazvat bichlí :))) Je toho tu opravdu hafo, něco vždycky vyberu a šoupnu sem :))) Doufám, že se budou líbit. Pokud máte nějaký svůj oblíbený verš nebo citát a nebude tu uveden, napište si o něj :)))

 "I málo naděje oživuje srdce."   .....
Posledni komentare
18.09.2007 20:20:13: nee vadit mi to nebude :)))
18.09.2007 17:54:35: Heh ja mam es taky sesitek ale opravdu moc tenky a kdyz ti to nebude vadit tak si nejke citatky opis...
 
Jakékoli připomínky či nápady na vylepšení pisejte pls. do diskuze. Pokud máte zájem o uveřejnění povídky - napište mi e-mail na Enervate@seznam.cz Postavy v povídkách budou od J.K.Rowling a nebo vymyšlené. Za povídky nedostávám a ani nebudu dostávat peníze. Obrázky, informace apod. pochází z oficiálních stránek, blogů ... a jsou veřejně dostupné. Nepoužívejte uveřejněné povídky na jiných stránkách bez svolení jejího autora. V případě dotazu o autorizaci mě prosím kontaktujte(hermiona123456@seznam.cz). Děkuji! Při neoprávněném použití se dopouštíte krádeže autorského díla, což je proti dobrým mravům a zároveň protizákonné!